Сервис Центр
Навигация
Фестиваль Безпілотних Літальних Апаратів
 


Компанія ТОВ «Сервіс Центр «Навігація», спільно та за підтримки Асоціації Національної Авіації та Безпілотних Систем України (НАБС) http://www.nabs.com.ua, Української Асоціації Гоночних Дронів (UADR)http://www.uadrr.com, Всеукраїнської авіаційної асоціації "АОПА - УКРАЇНА" http://aopa.ua/pro-nas, організувало 29 квітня 2017 року проведення унікального для України заходу, який маємо намір в подальшому проводити, а саме - Перший Фестиваль Безпілотних Літальних Апаратів (дронів, квадрокоптерів) на якому відбулося як виставковий показ, так і спортивне змагання учасників.

Фестиваль – це великій крок прогресу та інноватики, який сприяє вдосконаленню повсякденного життя, бізнесу, нові погляди на складні питання. Даний захід проходить з отриманням усіх необхідних дозволів на виконання польотів у повітряному просторі України, безпілотним літаючими апаратами на відкритому повітрі територією стадіону «СТАРТ» м.Київ, вул. Шолуденка 26-28/4, що вже є першим прецедентом з боку законності використання безпілотних літальних апаратів.

Захід є наслідком стрімкого розвитку цієї галузі по всьому світу у передових технологіях, зокрема у наданні розваг, послуг та різноманітного обслуговування. Сьогодні вже важко не звернути увагу на широке використання безпілотних літальних апаратів у оборонному середовищі, звичайному побуті, бізнес середовищі та журналістиці.

У програмі фестивалю всі охочі змогли ознайомитися з технічними можливостями і оснащенням безпілотних літальних апаратів, а так само стали очевидцями показових польотів і змагань. Переможці були нагороджені призами, так само відбулся розіграш призу серед глядачів.

Участь учасників у виставкових показах, спортивних змаганнях є безкоштовним, вхід для глядачів вільний. Спостерігайте за анонсами, буде цікаво!

УВАГА:

- у разі несприятливих умов, погодних умов проведення Фестивалю буде перенесено, тому слідкуйте за оновленням на сторінках в соцмережах:Facebook;

- попередня реєстрація учасників обов’язкова, заповнена форма реєстрації (Анкета) надсилається на електрону адресу організатора Фестивалю ТОВ «Сервіс Центр «Навігація» emai: dronefest@scnavigation.com.ua


Контакти:

- з приводу участі, реєстрації та загальних питань:

email: dronefest@scnavigation.com.ua

МТС (095)

Київстар (098)

- з приводу рекламних, інформаційних послуг:

email: infodronefest@scnavigation.com.ua

МТС (066)

Київстар (067)

Лайф (093)

Офіційні сторінки Фестивалю в Інтернеті:

https://www.facebook.com/uadronefestival

https://www.youtube.com/channel/UCtNvyduP7hq8oEKqoWps30QОфіційні новини з Фестивалю в Інтернеті:

https://www.youtube.com/watch?v=ymIS45XZzPk

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ-gq4HtaI